1968. június
Magyar Filmhíradó24.
Manchester United- Benfica BEK döntő 4:1 439 megtekintés, 0 hozzászólás, 0 megosztás

Inzertszöveg: Nincs insert (Csőke József)
Elhangzó szöveg: Egy mérkőzés, amelynek a góljait érdemes megnézni. A Bajnokcsapatok Európa-kupájának döntőjét Londonban a sötétmezes angol Manchester United és a portugál Benfica vívta. Egy ragyogó csúsztatott fejes, 1:0 az angol bajnok javára. A második félidőben hevesen támadtak a portugálok, s a keresztbevágott labdát a portugál fedezet Graça vágta a hálóba. A rendes játékidőben 1:1 volt az eredmény. A hosszabbításban hengerelt a Manchester. Először a jobbszélső Best lőtt a hálóba. Néhány perc múlva Kidd növelte a gólok számát. Majd Boby Charlton állította be a végeredményt: 4:1 a Manchester javára, s ezzel elsőízben nyerte angol csapat az Európa-kupát.
Kivonatos leírás: Manchester - Benfica 4:1. Bjnokcsapatok Európa-kupája meccs. A gólok láthatók.