1926. szeptember
Magyar Híradó136.
A Királyi Magyar Automobil Club VII. Svábhegyi nemzetközi versenye 5425 megtekintés, 0 hozzászólás, 8 megosztás
1

Inzertszöveg: 1. A Királyi magyar Automobil Club VII. Svábhegyi nemzetközi versenye / 2. A hivatalos tréninget Szelnár Aladár dr. a KMAC vezértitkára vezeti… / 3. … amelyen számosan vettek részt / 4. Csermely Károly Bugatti kocsin, mellette Salm Herman gróf / 5. Ifj. Horthy Miklós / 6. Zsolnay Frigyes, akinek gépe kétszer is megsérült / 7. A versenygépeket műszaki bizottság előtt lemázsálják / 8. A verseny napján. Először a motorkerékpárok startolnak / 9. A 175 és 250 kcm-es kategóriában a magyar gyártmányú NOVA motorkerékpárok egyenrangúnak bizonyultak a külföldi gépekkel és számottevő eredményt értek el / 10. Majláth – Harley Davidson – A.J.S. és Brough Superior motorkerékpáron Urbach és Kaszala öt győzelmet arattak / 11. Wolleman Istvánné a verseny motorkerékpáros hősnője / 12. Feledy Pál dr. / 13. Szelnár dr. gondosságból egy faágat távolít el az úttestről / 14. Hajós Imre dr. / 15. Oldalkocsik a fordulóban / 16. Az autók versenye / 17. Az elektromos időmérő készülék működés közben / 18. Curt Friese kategória győztes Magomobil sportkocsin harmadízben nyeri a Honvéd Autócsapat Tisztikarának vándordíját / 19. Delmár Walterné startja / 20. Delmár Walter / 21. Csermely Károly Bugatti versenykocsin kategória győztes. Új útvonal rekord / 22. Nyolchengeres "Grand Prix" Bugatti. Vezető Haupt Károly lovag 37 mp-el megjavítja tavalyi rekordját / 23. A verseny absolut győztese Kinsky Ulrich gróf Steyr versenykocsin. Új rekordja: 3 perc 43.36 mp / 24. A KMAC hivatalos lapjának sátra körül élénk élet uralkodik / 25. A versenynek közel százezer főnyi közönsége volt